logo

Dobre wiadomości

Na dobry początek, serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiet naszego Towarzystwa. Pomogliście nam Państwo w planowaniu działalności i – co najbardziej nas ucieszyło – pokazaliście się jako ukształtowana publiczność z charakterem, która poszukuje tych samych wrażeń, co pomysłodawcy Festiwalu. Teraz już wiemy, dlaczego na koncertach panują jednocześnie atmosfera skupienia i nastrój pikniku. To dla nas zachęta, a dla naszych sponsorów argument.

Także w tym roku naszym dobroczyńcą będzie niezawodny toruński   oraz Wydział Kultury Urzędu Miasta Torunia , który pozytywnie zaopiniował naszą konkursową aplikację. ( Wyniki otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Torunia na rok 2013). Do zacnego grona darczyńców dołączyła także toruńska firma  Optiguard Sp.z o.o.(http://www.optiguard.pl/). Pozwoli to nam w tym roku zaprosić słuchaczy na 6 lub 7 koncertów.

Możemy liczyć także na zaprzyjaźnione instytucje i firmy, dzięki którym mogliśmy godnie zatroszczyć się o naszych gości, a także dotrzeć z ofertą do mieszkańców naszego miasta. Otrzymaliśmy również interesujące propozycje współpracy, której możliwości analizujemy.

Zapowiadane spotkanie z panem Jakubem Burzyńskim, muzykiem i śpiewakiem, odbędzie się na przełomie marca i kwietnia, zaś pierwszy koncert Festiwalu Cichej Muzyki w drugiej połowie kwietnia.

My też już nie możemy się doczekać.рецепт пасты для спагеттиdeffotiondresses.xyzsearchenginesсъемные зубные протезыrusse kazanst pertersburg